Par Sadarbības programmu

 Nopelni komisiju par katru piesaistītā klienta pirkumu!

Lai sadarbotos ar mums un sāktu pelnīt, Jums jāpievienojas mūsu Sadarbības programmai. Jums nav obligāti jākļūst par mūsu klientu, lai būtu mūsu partneris. 

Kas jādara, lai piedalītos Sadarbības programmā:

 1. Reģistrējieties mūsu mājas lapā kafijateja.lv un apstipriniet, ka Jūs vēlaties piedalīties Starpniecības programmā.

 2. Saņemiet savu unikālo Starpnieka linku (URL).

 3. Šo linku ievietojiet savā mājas lapā (vietnē), e-pastā, vai reklamējiet preces un pakalpojumus jebkādā citādā veidā. Nosūtiet šo linku saviem klientiem, draugiem, paziņām!

 4. Ja Jūsu klients caur šo linku(URL)  apmeklēs veikalu kafijateja.lv un iepirksies, tad Jums tiks piešķirta komisijas maksa par šo pirkumu 10% apmērā.

 5. Arī tad, ja Jūsu klients būs piesaistījis vēl kādu klientu (t.i. Jūsu klients 2. līmenī), tad arī par šo klienta pirkumu Jūs saņemsit komisijas maksu 5% apmērā.

 6. Mēs Jums sniegsim konsultācijas un ieteikumus par to, kā labāk un veiksmīgāk izvietot reklāmu, veidosim kopīgus seminārus un atpūtīsimies.  Būs interesanti!

7. Privelēģija: Partneri, kuri aktīvi darbojas mūsu Sadarbības programmā (mēnesī piesaista vismaz 2 pircējus, kuri iepirkušies katrs min. par 20,- EUR), tiek piešķirts VIP klienta statuss un iespēja iegādāties preci un pakalpojumus ar atlaidi, bezmaksas saņemt reklāmas materiālus, paraugus, apmācību, kā arī reizi pusgadā pārbaudīt savu veselību ar Sensitiv Imago.

  Noteikumi un ierobežojumi

1. Sadarbības programmas dalībniekam ir jābūt savam bankas vai PayPal kontam.

2. Programmā var piedalīties gan juridiskās personas, gan privātpersonas no 16 gadiem.

3. Komisija tiek piešķirta par precēm vai pakalpojumiem, par kuriem veikals kafijateja.lv ir saņēmis apmaksu.

4. Komisiju izmaksa tiek veikta, ja naudas uzkrājums ir vairāk par 50.- EUR.