Kafija

Premium kvalitātes kafija

Kafija

Kafija

Aktīvie filtri

Aromatizēta Kafija ČILLI -...

Kafijas maisījumā ir vidēji grauzdētas, kvalitatīvas Arabikas pupiņas. Šī kafija jums noteikti piedāvās unikālu jaunu garšas pieredzi.

Pirmajā iespaidā dominēs pilnīgs un spēcīgs tumšās šokolādes aromāts, pēc kā sekos patīkami sabalansēts pikantums. Rūpīgi grauzdētās kafijas dabīgais saldums ar pikantumu piešķirs šim dzērienam izsmalcinātību.  Pat Senie Acteki labi apzinājās pikantās čilli iedarbību, kas labi sader kopā ar šokolādi.

€9,50

Kafija ĀFRIKAS PĒRLE * Kenija

Kenijas "Āfrikas pērles” pupiņas ir absolūti unikālas. Ja kafijas koks nevar piegādāt pietiekami daudz uzturvielas savām ogām, tad krūma zara galā attīstās tikai viena pupiņa - tā ir saucamā pērļu pupiņa. Šī atsevišķā pupiņa ir savākusi sevī daudz spēka, tā kļūst aromātiskāka nekā citas.

"Pērļu pupiņas" tiek audzētas "Kiundi" reģionā un tiek vāktas ar rokām.

Šīs šķirnes pupiņas kvalificējas eksportam ar klasi AA, kura ir viss augstākā.

Garšas raksturojums

Pieredzējušam kafijas grauzdēšanas meistaram ir jāizmanto visas savas zināšanas un prasmes grauzdēšanas procesā.

Šīs šķirnes pupiņas  ir kā pērles, nelielas un matētas, tās ir ekskluzīvas. Prasmīgi grauzdējot, veidosies viegla šokolādes garša ar viegli pikantumu pēcgaršā.

Pati pilnība šajā Kenijas kafijā!

€9,70

Kafija SIDAMO * Etiopija

Kafijas audzēšanas reģions Sidamo atrodas Etiopijas dienvidu daļā pie kalnienes. Līdzīgi kā citos Etiopijas reģionos, šī kafija tiek audzēta nelielās zemnieku saimniecībās. Etiopija (bijusī Abyssinia) ir pazīstama, kā kafijas dzimtene. Tieši Etiopijas kalnienē tika atrasts augs. Šodien valsts ir viena no galvenajām arabikas kafijas eksportētājiem pasaulē un 12 miljonu iedzīvotājiem tas ir iztikas avots.

Garšas raksturojums.

Etiopijas Sidamo kafiju nav viegli aprakstīt. Baudot šo kafiju veidojas dažādu garšu un pēcgaršu maisījums. Tās īpaši pikantais, spēcīgais aromāts papildinās ar spēcīgu šokolādes pilnību.

Ļoti bagātīga kafijas garša!

€8,90