Kafija

Premium kvalitātes kafija

Kafija

Kafija

Aktīvie filtri

Kafija ĀFRIKAS PĒRLE * Kenija

Kenijas "Āfrikas pērles” pupiņas ir absolūti unikālas. Ja kafijas koks nevar piegādāt pietiekami daudz uzturvielas savām ogām, tad krūma zara galā attīstās tikai viena pupiņa - tā ir saucamā pērļu pupiņa. Šī atsevišķā pupiņa ir savākusi sevī daudz spēka, tā kļūst aromātiskāka nekā citas.

"Pērļu pupiņas" tiek audzētas "Kiundi" reģionā un tiek vāktas ar rokām.

Šīs šķirnes pupiņas kvalificējas eksportam ar klasi AA, kura ir viss augstākā.

Garšas raksturojums

Pieredzējušam kafijas grauzdēšanas meistaram ir jāizmanto visas savas zināšanas un prasmes grauzdēšanas procesā.

Šīs šķirnes pupiņas  ir kā pērles, nelielas un matētas, tās ir ekskluzīvas. Prasmīgi grauzdējot, veidosies viegla šokolādes garša ar viegli pikantumu pēcgaršā.

Pati pilnība šajā Kenijas kafijā!

€3,60

Kafija CAFFE CREME

Teicami sabalansēts kafijas maisījums, kurš sastāv no augstvērtīgām Kolumbijas, Brazīlijas un Āfrikas pupiņām.

Garšas raksturojums.

Kurš nobaudījis Caffè Crème , tas iemīlējis šo dzērienu! Pateicoties maigi saldajai un tumīgai struktūrai, šai kafijai ir arvien vairāk un vairāk piekritēju.

Pievienojot šai kafijai saldo krējumu vai pienu, varat baudīt to jebkurā diennakts laikā. Ideāli piemērots gatavošanai kafijas aparātā.

€3,20

Kafija CARMO * Brazīlija

Šai kafijas šķirnei ir piešķirts "Cup of Excellence", kas ir prestižākais apbalvojums par kafiju.

Šo šķirni audzē Mantiqueira kalnu reģionā, Brazīlijas valstī. Mantiqueira ir reģions, “kurā dzīvo mākoņi", un šīs vietas raksturīgie klimatiskie apstākļi (vidējā temperatūra ir 18° C un gada vidējā nokrišņu daudzums ir 1850 mm} ir ideāli piemēroti kafijas audzēšanai.. Tieši šī reģiona centrā atrodas saimniecība Santa Lucia, kas ražo augstākās kvalitātes kafiju un 2009. gadā saņēma “Cup of Excellence”.

Garšas raksturojums

Īpaša Brazīlijas kafija ar aromātisku un maigu garšu, ar nelielu augļu un šokolādes pēcgaršu. Perfekts grauzdējums!

€3,60

Kafija GALOPAGOS * Ekvadora

Galapagu salas ir pazīstamas ar savu unikālo floru un faunu. Tā atrodas 1000 km attālumā no Dienvidamerikas krastiem, Klusajā okeānā, un pieder pie Ekvadoras valsts. Likums par Galapagu salām aizliedz izmantot pesticīdus, fungicīdus, herbicīdus un citus ķīmiskos mēslošanas līdzekļus, un tiek audzē tikai ideāli ekoloģiski tīra kafija.

Garšas raksturojums.

Teicami sabalansēta garša kombinācijā ar svaigumu un  samtainu šokolādes piegaršu. Pēcgarša paliek mutē ilgu laiku, kas ir šīs Karību kafijas unikalitāte.

€6,30

Kafija SIDAMO * Etiopija

Kafijas audzēšanas reģions Sidamo atrodas Etiopijas dienvidu daļā pie kalnienes. Līdzīgi kā citos Etiopijas reģionos, šī kafija tiek audzēta nelielās zemnieku saimniecībās. Etiopija (bijusī Abyssinia) ir pazīstama, kā kafijas dzimtene. Tieši Etiopijas kalnienē tika atrasts augs. Šodien valsts ir viena no galvenajām arabikas kafijas eksportētājiem pasaulē un 12 miljonu iedzīvotājiem tas ir iztikas avots.

Garšas raksturojums.

Etiopijas Sidamo kafiju nav viegli aprakstīt. Baudot šo kafiju veidojas dažādu garšu un pēcgaršu maisījums. Tās īpaši pikantais, spēcīgais aromāts papildinās ar spēcīgu šokolādes pilnību.

Ļoti bagātīga kafijas garša!

€3,50

Kafija TARRAZU * Kostarika

Kafijas “Tarrazu” audzēšanas reģions atrodas uz dienvidiem no galvaspilsētas Sanhosē. Šī vieta valstī ir ļoti populāra un atpazīstama starp kafijas lietpratējiem.

Garšas raksturojums.

“Tarrazu" ieguva starptautisku atzinību, pateicoties sabalansēti aromātiskam skābumam, kas ir ļoti viegls un panākts manuāli grauzdējot.

Kostarikas Tarrazu ir viena no pasaules labākajām kafijām.

Mēs iesakām Jums to izbaudīt!

/Uldis Šefers: “Mana tīkamākā kafija no visām ko  esmu baudījis”/

€3,50