Maksājumu un Piegādes veidi veikalā kafijateja.lv

Nr.p.k

Maksājuma veids

Apraksts

1.

Naudas pārskaitījums uz SEB banku

Klients e-pastā saņem rēķinu. Pēc rēķina saņemšanas jāveic naudas pārskaitījums. Saņemot apmaksu, pasūtījums tiek izsūtīts nākošajā darba dienā.

 

 

 

2.

Naudas pārskaitījums uz Paypal kontu

Klients pasūtot preci, tiek piedāvāta apmaksa ar PayPal maksāšanas sistēmu. Maksājums tiek veikts preci pasūtot, t.i. tajā pašā brīdī. Klients e-pastā saņem rēķinu. Saņemot apmaksu, pasūtījums tiek izsūtīts nākošajā darba dienā.

2.

Ar maksājuma karti.

Klients pasūtot preci, tiek piedāvāta apmaksa ar maksājuma karti. Maksājums tiek veikts preci pasūtot, t.i. tajā pašā brīdī. Klients e-pastā saņem rēķinu. Saņemot apmaksu, pasūtījums tiek izsūtīts nākošajā darba dienā.

Nr.p.k.

Piegādes veids

Apraksts

Valsts

Cena Eur

Piegādes laiks

1

OMNIVA pakomāts

Piegāde uz klienta norādīto pakomātu

LV

3,00

2 – 3 darba diena

2

Latvijas Pasts

Piegāde uz klienta norādīto pasta nodaļu

LV

3,00

3 – 4 darba diena

3

Kurjera piegāde

Piegāde uz klienta norādīto adresi

LV

5,99

1 – 2 darba diena

Bezmaksas piegāde klientam tiek piešķirta - pirkumiem virs 30 €.

SIA CaTe interneta veikala kafijateja.lv lietošanas noteikumi.

 Pirms sākt lietot SIA „CaTe” (reģistrācijas Nr.44103028931, jurid. adrese – Priežu iela 5, Smiltene, Smiltenes novads, LV- 4729) interneta veikalu, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta veikala lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).

2. Ar interneta veikalu tiek saprasts SIA „CaTe” izveidotais interneta veikals, kura interneta adrese ir kafijateja.lv, ar visu tajos esošo informāciju un materiāliem.

3. Apmeklējot internetā vai izmantojot tajos izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta veikalu, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.

5. Informējam, ka SIA „CaTe” interneta ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta veikala lietošanas laikā.

6. SIA „CaTe” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta veikala saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta veikalā.

7. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta veikalu vai minētajā interneta veikalā veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatīts, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta veikala lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta veikalu.

8. Interneta veikala lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA „CaTe” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskatiem mainīt interneta norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

9. Lai kļūtu par interneta veikalu reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta veikala noteiktā reģistrēšanās kārtība.

10. Katram interneta reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta veikalā tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.

11. Interneta veikala lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta veikala par dažāda veida aktualitātēm.

12. SIA „CaTe” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta veikala lietošanas laikā.

13. Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA „CaTe” interneta veikalā ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar norādīto interneta veikala kontaktpersonu.

Interneta veikalos piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

14. Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta veikalā norādīto kārtību.

15. Neizmantojiet interneta veikalā ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta veikalā piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA „CaTe” ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta veikala lietošanas noteikumiem.

16. Pieprasot SIA "CaTe" vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu uz info@geomed.lv no pasūtījumā norādītā e-pasta adreses vai sazinoties ar SIA "CaTe", zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz interneta veikala tālruni: +371 29160705.

17. SIA „CaTe”, konstatējot interneta veikalā kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā SIA „CaTe” distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

18. Interneta veikala lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta veikalā ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta veikalā iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta veikalā vai tiek sniegti ar interneta veikala starpniecību.

19. Interneta veikalā tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir SIA „CaTe” īpašums.

20. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA „CaTe” ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA "CaTa" ir tiesīgs nosūtīt informāciju par interneta veikala un SIA "CaTe" sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm.

Interneta veikalos ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

21. SIA „CaTe” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta veikala paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

22. Lietojot interneta veikalu, piekrītat, ka SIA „CaTe” vai jebkura trešā persona, kas darbojas SIA “CaTe” vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

22.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,

22.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,

22.3. interneta veikalu apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,

22.4. IP adreses,

22.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu interneta veikalu izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

23. SIA „CaTe” interneta vietnē veikalos apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM, IZŅEMOT PASŪTĪJUMUS, KURI VEIKTI AR APMAKSAS VEIDU "LĪZINGS" UN KUR JĀPĀRBAUDA PERSONAS DATI.

24. SIA „CaTe” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes veikalu lietotājs paliks anonīms.

25. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta veikalā, kļūst par SIA „CaTe” īpašumu, kurus SIA „CaTe” kā interneta veikala īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.

26. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta veikalu, esat piekritis, ka SIA „CaTe” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu 20.punktā norādītajam mērķim. 

Interneta veikala privātuma un autortiesību aizsardzība.

27. Uzsākot preces pasūtīšanu, piekrītat, ka interneta veikalā ievadītos datus, SIA „CaTe” var izmantot saskaņā ar iepriekš norādītajiem interneta veikala lietošanas noteikumiem.

28. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem.

29. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat garantijas un atteikuma tiesību izmantošanas tiesībām.

30. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču līzinga nosacījumiem.

31. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA "CaTe" vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski čatā interneta veikalā, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta veikala lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi. 

Par interneta veikala lietošanas noteikumiem.

32. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.

33. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.

34. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta veikalu pieder tikai un vienīgi SIA „CaTe”. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA „CaTe” un trešajām personām.

35. Informāciju par to, kā sazināties ar SIA „CaTe”, skatiet interneta veikala sadaļā „Kontakti”. 

Interneta veikalā iegādātās preces apliecinoši dokumenti.

36. Gadījumos, kad interneta veikalā pasūtīto preci, pircējs apmaksā un saņem SIA “CaTe” birojā, tiek izsniegti šādi preces iegādi (turpmāk arī - darījums) apliecinoši dokumenti:

a. Kases čeks;

b. Preču pavadzīme;

c. Garantijas talons (ja tāds nepieciešams).

37. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu. 
38. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:

a. Saņemot pasūtīto preci SIA "CaTe" birojā – pircēja paraksts uz preču pavadzīmes dokumenta;

b. Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai;

c. Saņemot pasūtīto preci ar kurjeru – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla vai preču pavadzīmes dokumenta;

39. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 38.punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.