Starpniecības programma

Nopelni komisiju par katru piesaistītā klienta pirkumu!

Lai sadarbotos ar mums un sāktu pelnīt, Jums jāpievienojas mūsu Starpniecības (referāļu) programmai. Jums nav obligāti jākļūst par mūsu klientu, lai būtu mūsu partneris.

Kas jādara, lai piedalītos Starpniecības programmā:

1. Reģistrējieties mūsu mājas lapā kafijateja.lv un apstipriniet, ka Jūs vēlaties piedalīties Starpniecības programmā.

2. Saņemiet savu unikālo Starpnieka linku (URL).

3. Šo linku ievietojiet savā mājas lapā (vietnē), e-pastā, facebook vai reklamējiet preces un pakalpojumus jebkādā citādā veidā. Veidojiet banerus, rakstu vai vienkārši nosūtiet šo linku saviem klientiem, draugiem, paziņām!

4. Ja Jūsu klients caur šo linku(URL)  apmeklēs veikalu kafijateja.lv un iepirksies, tad Jums tiks piešķirta komisijas maksa par šo pirkumu 10% apmērā.

5. Arī tad, ja Jūsu klients būs piesaistījis vēl kādu klientu (t.i. Jūsu klients 2. līmenī), tad arī par šo klienta pirkumu Jūs saņemsit komisijas maksu 5% apmērā.

6. Mēs Jums sniegsim konsultācijas un ieteikumus par to, kā labāk un veiksmīgāk izvietot reklāmu, veidosim kopīgus seminārus un atpūtīsimies.  Būs interesanti! Konsultāciju un  jautājumu gadījumā zvaniet pa tālruni 29160705. Palīdzēsim!

7. Privelēģija: Partneri, kuri aktīvi darbojas mūsu Starpniecības programmā, saņems bezmaksas reklāmas materiālus, paraugus, apmācību, kā arī reizi pusgadā pārbaudīt savu veselību ar dažādiem diagnostikas aparātiem.

Noteikumi un ierobežojumi

·         Sadarbības programmas dalībniekam ir jābūt savam bankas vai PayPal kontam.

·         Programmā var piedalīties personas, kuras ir vismaz 16 gadus vecas.

·         Komisija tiek piešķirta par precēm vai pakalpojumiem tad, kad ir saņemt apmaksa par iegādāto preci veikalā kafijateja.lv.

·         Komisiju izmaksa tiek veikta, ja naudas uzkrājums ir vairāk par 20.- EUR.