Zaļās un Baltās tējas maisījums "Enģeļu skūpsts"

Jums jāizbauda šī debešķīgā tēja!

Šī tēja ir Eņģeļiem. Augstas kvalitātes zaļo un balto tēju maisījums nodrošina fantastisku garšas pamatni. Pie tā pievienotā marakuja, ananāsu un zemeņu gabaliņi veido perfektu simbiozi.

  • Noturēt:  2 - 3 minūtes
  • Ūdens temperatūra:  75 - 80° C
  • Tējas daudzums uz 1 litru ūdens:  4 - 5 tējkarotes

€4,35
AR PVN
Izvēlieties svaru:
Daudzums

 

Bezmaksas piegāde no 30 Eur

 

Mūsu precei ir augsta kvalitāte un garantija.

 

Mēs ievērojam Datu aizsardzības likumu

Ja vēlies saņemt dziedinošo kumelīšu tējas pozitīvo ietekmi, neaizmirsti izdzert ne mazāk, kā vienu krūzīti dienā.

·        Kumelītes ir vienas no 10 labākajiem ārstniecības augiem pret bezmiegu. Kumelīšu tēja iedarbojas nomierinoši. Ja vakarā iedzersi to pirms gulēšanas, miegs būs patiešām labāks.

·        Relaksējoša ietekme ir kumelīšu vannām. Ja nevēlies dzert tēju, sagatavo vannu ar kumelītēm un paguli tajā.

·        Kumelītes ir labs līdzeklis nogurušām acīm. Ja acis ir nogurušas, zem tām parādījusies tumši loki, tad vienkārši uzliec uz tām kumelīšu tējas kompreses un pāris minūtes paturi.

·        Ja sāp galva, aplej bļodā ar karstu ūdeni kumelītes, noliec galvu virs uzlējuma un vairākas minūtes dziļi un mierīgi ieelpo tvaikus.

·        Gaišmataini cilvēki kumelītes var izmantot, ja vēlas stiprākus matus. Taču vajag paturēt prātā, ka kumelīšu novārījumam ir balinošs efekts, tāpēc tumšmatainajiem šī metode nederēs. Bļodā aplej kumelītes un ar šo novārījumu skalo matus vismaz divas reizes nedēļā.

·        Un vecā labā metode – kumelīšu tēja ar savu antibakteriālo ietekmi palīdzēs, ja sajūti saaukstēšanās simptomus. Tāpat arī palīdzēs, ja moka urīnceļu kaites.

·        Kumelītes palīdz arī pret dažādām alerģijām – no ziedputekšņiem, putekļiem, spalvām, ķīmiskām vielām

Kumelīšu tēja ir arī viena no retajām tējām, ko cilvēks var dzert jau no pirmajām dzīves dienām. To lieto kā iekšķīgi, tā ārīgi, gan kā nomierinošu, gan kā dezinficējošu līdzekli, tīrot zīdaiņa un pašas māmiņas ādu.

22556
57 vienības: