Klouby Fit * 60 kaps.

Veseliem kauliem un locītavām.

Klouby Fit satur:

• D vitamīns
• Aquamin sarkano alģu pulveris
• Bosvēlijas sveķu ekstrakts
• Suņu rozes auglu ekstrakts
• Liofilizētas šitake sēnes pulveris
• Smiltsērkšķu augļu pulveris

€17,50
AR PVN

Veseliem kauliem un locītavām

Daudzums

 

Bezmaksas piegāde no 30 Eur

 

Mūsu precei ir augsta kvalitāte un garantija.

 

Mēs ievērojam Datu aizsardzības likumu

PayPal

Raksturojums: Aquamin minerālu komplekss, kur sastāvā ir 100% dabīgs sarkano aļģu pulveris, kas satur kalciju (Ca)160 mg (20%NRV) un magniju (Mg) 56,25 mg (15%NRV) normālai kaulu un muskuļu darbībai. (*NRV - uzturvielu atsauces vērtība)

Sastāvdaļas diennakts devā (2 kapsulās): 1140 mg KLOUBY FIT maisījuma satur: Aquamin sarkano alģu pulveris (Lithothamnion calcareum) - 800 mg, kas ir kalcija (Ca) un magnija (Mg) avots, suņu rozes augļu ekstrakts (Rosa canina) - 110 mg, Bosvēlijas ekstrakts (Boswellia serrata) - 100 mg, liofilizētas šitake sēnes pulveris (Lentinulaedodes) - 100 mg, kapsulas apvalks: celuloze- 94 mg, smiltsērkšķu ekstraktu (Hippophae rhamnoides) - 30 mg, dabīgu D3 vitamīnu - holekalciferolu, 10 µg.

Ieteicamā deva: Pa 1 kapsulai 2 reizes dienā pirms ēšanas. Kapsula jānorij vesela, uzdzerot glāzi ūdens vai atverot kapsulu, saturu pieberot pie pārtikas vai ūdens. Kapsula jāizlieto tūlīt pēc izņemšanas no iepakojuma. 

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Uzmanību: nav piemērots bērniem un pusaudžiem, grūtniecēm un sievietēm, kas baro ar krūti.

Nesatur lipekli. Piemērots celiakijas slimniekiem, veģetāriešiem un vegāniem. Nelietot, ja ir pastiprināta jutība pret jebkuru sastāvdaļu.

Uzglabāšana: No tiešiem saules stariem slēptā, sausā vietā, līdz +25°C. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.

Neto masa: 60 kapsulas 39,8 g ± 5%

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Ražots un sertificēts Eiropas savienībā (Čehija), reģistrēts Latvijas PVD

H163
99 vienības: